Zastopaj fakulteto na športnem parketu!

Ekipe FERI že nekaj let uspešno tekmujejo v Univerzitetni športni ligi ter se uvrščajo na stopničke. Bodi del letošnje ekipe tudi ti!

Pomembno je, da tekom študijskega leta ne “migamo” samo z možgani, ampak da v obštudijskem času razgibamo tudi svoje telo. Pridruži se nam na Univerzitetni športni ligi za prvaka Univerze v Mariboru ter preživi športne, družabne in tekmovalne trenutke z ekipo iz svoje fakultete ter z ekipami iz drugih fakultet.

V Univerzitetni športni ligi tekmujejo študentje oz. ekipe iz vseh 17 fakultet Univerze v Mariboru. Študenti se lahko pomerijo v nogometu, košarki in odbojki, študentke pa v odbojki. Liga poteka od novembra do aprila. Zadnji dan za prijavo je nedelja, 23. oktober.

Prijava je možna na tej povezavi: https://goo.gl/forms/N1xvSHCry2pz0xZi1

Več informacij dobite pri koordinatorju za šport na FERI: Blaž Denko (blaz.denko@student.um.si / 031 313 395)

Vabljeni, da se prijavite v eno izmed ekip FERI in ponosno zastopate barve fakultete.